foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
Kontakt 

 

Od října letošního školního roku opět dochází žáci naší školy do Pečovatelského kroužku v Nemocnici Šumperk a.s., a to na interní oddělení – ošetřovatelský úsek a sociální úsek. Ke stávajícím žákům z minulého školního roku přibyli noví žáci z prvních a druhých ročníků, takže je nás celkem 12. Nadále spolupracujeme s kaplankou a koordinátorkou dobrovolnického programu Nemocnice Šumperk a.s. Mgr. Lenkou Topolanovou. Náplň návštěv je stále volena dle zájmu klientů – povídání, četba knih, aktivity zaměřené na procvičování paměti, drobné ruční práce, vycházky v areálu nemocnice a další. Ve středu 25. října jsme se s klienty sešli, abychom společně zdobili dýně. Tato akce byla opět, jako každý rok, úspěšná a klienty velmi kladně hodnocená. Všichni klienti v rámci svých možností při zdobení dýní spolupracovali a každý si na pokoj svoji dýni odnesl. Těšíme se na další společně strávené chvíle.

                                                                                                                                  Mgr. Andrea Krestýnová

 Copyright © 2022 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.