foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
KontaktNaše kolegyně Mgr. Miroslava Šopíková byla zvolena Pedagogem roku 2020. Na naší škole pracuje již 26 let jako odborná učitelka. Krásné je, že je i absolventkou naší ,,zdravky".

     Ve své pedagogické praxi pracuje s velkým nasazením a nadšením a je inspirujícím  tvůrcem celé řady výukových materiálů v odborných předmětech. Od svého nástupu do zaměstnání se věnuje vedení kroužku První pomoci a aktivně se zapojuje do tvorby projektů, kde rozvíjí praktické dovednosti a zkušenosti  s žáky. Pravidelně se zúčastňuje Celostátních soutěží PP v Jihlavě nebo Brně, kde se se svým družstvem umísťuje v první desítce. Také je spoluautorem a realizátorem každoročních Kurzů pro veřejnost celého regionu města Šumperk. Mgr. Miroslava Šopíková je příkladným  a zodpovědným pedagogem, podílí se i na optimálním klimatu celé školy.

                                                                                                                     K titulu srdečně blahopřejeme.  Zaměstnanci školyCopyright © 2022 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.