foto1
Naše škola
foto1
Budova školy
foto1
Praktická výuka
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
reditel@szssumperk.cz
KontaktDne 3.6. 2024 se konala akce Den prevence Střední školy řemesel v Šumperku. Jedním z míst, na kterém se mohli návštěvníci této akce zastavit, bylo stanoviště SZŠ a VOŠZ Šumperk. Zde žáci naší školy vyučovali praktickou formou základy první pomoci. Předváděli a učili žáky základy obvazové techniky, kterou je možné využít při fixaci zlomenin nebo při ošetření ran na celém těle, jak vyšetřit a ošetřit zraněného člověka v bezvědomí a kardiopulmonální resuscitaci.

Akce se zúčastnili žáci:

1.B – Daniela Kořínková, Sára Švarcová, 2. A – Kristýna Urbanová, Anna Marie Dvořáková, Vilém Pospíšil, 2.B – Michaela Apačová                                                               Mgr. Marcela KöhlerováCopyright © 2024 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.