foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
KontaktV týdnu od 20.-24.9. proběhly ve škole „SRDÍČKOVÉ DNY“. Posláním sbírky, která je organizována obecně prospěšnou společností Život dětem, je pomoc nemocným, handicapovaným a opuštěným dětem v rámci celé České republiky, které se ocitnou v obtížné životní situaci a potřebují odbornou pomoc a podporu svého okolí. Z výtěžku se nakupují nejrůznější zdravotní a rehabilitační pomůcky jako invalidní vozíky či speciální kočárky, zdravotnický materiál, speciální výživa, ozdravné a rehabilitační pobyty a další potřebná vybavení podle konkrétních potřeb dětí. Do této sbírky se naši žáci během září zapojují již tradičně.

                                                                 Mgr. Helena CrhonkováCopyright © 2021 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.