foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
KontaktV prosinci se žáci 2. A zúčastnili „Zimní soutěže“, kterou vyhlásilo Centrum sociálních služeb Armády spásy Šumperk. Adventní čas přímo vybízí k pomoci druhým a o to víc lidem, kteří tento čas prožívají bez domova.

Žáci se zapojili do soutěžní kategorie  - Zimní dekorace a ozdoby na stromeček za dodržení principu re – use a opakovaného využití. Do tvoření se vrhla celá třída, vyráběli se sněhové vločky ze svačinových sáčků, baňky z vlny a andílci ze starých knih. Poděkování patří i zúčastněným odborným učitelkám Mgr. Marcele Köhlerové a Mgr. Magdaleně Mackové.

Množství odevzdaných ozdob pracovníky Armády spásy mile překvapilo, jak se žáci později dozvěděli, vyzdobili si s nimi všechny prostory služeb včetně kanceláří.

10. prosince byla soutěž vyhodnocena a kategorii vánočních ozdob žáci 2. A vyhráli. Drobné dárečky a pohoštění ve formě jablečného závinu, žákům osobně předali pořadatelé soutěže 17. prosince 2021 v rámci školní vánoční besídky. Zbývá jen poděkovat všem za milé setkání a popřát do nového roku pevné zdraví, pohodu a radost.                   Mgr. Lenka Mazánková

                                                                                                                        Copyright © 2022 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.