foto1
Naše škola
foto1
Budova školy
foto1
Praktická výuka
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
reditel@szssumperk.cz
Kontakt17. květen je Světový den hypertenze, která sice nebolí, ale často zabíjí. Je to nenápadné onemocnění, které způsobuje často fatální následky.  Proto se žáci třetích ročníků aktivně zapojili do osvěty tohoto onemocnění na naší škole. Vytvořili několik plakátů a vyrazili do tříd, kabinetů, ředitelny i kuchyně, aby nejen informovali o tomto onemocnění, ale i všem, kdo měli zájem, tlak zkontrolovali. Na měření krevního tlaku použili i nové duální fonendoskopy, které škola zakoupila díky projektu ŠABLONY OPJAK, CZ.02.02.XX/00/22_003/00005, Podpora vzdělávání na SZŠ Šumperk Tyto fonendoskopy umožňují měření krevního tlaku dvěma osobám současně, což je pro výuku žáků velkým přínosem.Copyright © 2024 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.