foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
Kontakt      Ve čtvrtek 4. 5. 2017 se žáci naší školy zúčastnili atletických závodů na Tyršově stadionu v Šumperku. Družstvo 10 dívek bojovalo na Memoriálu Zdeňky Hřebíčkové a družstvo 9 chlapců na Memoriálu Františka France a Čeňka Ščudly.  Dívky bojovaly v těchto disciplínách: 60m, 300m, 800m, dálka, výška, vrh koulí a štafetě 4X100m. Hoši: 100m, 300m, 3 000m, dálka, výška, vrh koulí a štafeta 4X100m.

      Každá disciplína byla bodována, byli tedy vyhlášeni tři nejlepší v každé disciplíně a zároveň to byla týmová soutěž, tudíž součtem bodů se družstvo našich dívek umístilo na 5. místě a družstvo chlapců na místě 8. Jak dívky, tak i chlapci podávali své maximální výkony. Bohužel na poslední chvíli nám někteří vypadli ze zdravotních důvodů. Samozřejmě se nemůžeme vyrovnat výsledkům družstev např. Gymnázia Šumperk, kde se téměř všichni atletice věnují naplno. Ale je vidět, že se i mezi zdravotnickými asistenty najdou atleti či atletky. Jen je potřeba ještě zapracovat na technice v technických disciplínách.

      Počasí nám docela přálo, jelikož předchozí noc byla deštivá. Ráno se sice  umoudřilo, ale bylo chladno. Všem našim sportovcům však patří dík za reprezentaci naší školy a příště věříme v ještě lepší výsledky.

                                                                                                                    Mgr. Petra Kabourková

 Copyright © 2022 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.