foto1
Naše škola
foto1
Budova školy
foto1
Praktická výuka
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
reditel@szssumperk.cz
KontaktStejně jako loni tak i letos se naši žáci 4. ročníků zúčastnili Veletrhu práce v hotelu Clarion Congress v Olomouci, který probíhal již po čtvrté. Velmi pozitivní zkušenosti z předešlých ročníků nám dával záruku, že i tento ročník bude nabitý řadou workshopů (šití sutury na kuřecím stehně) a žáci si odnesou řadu krásných propagačních dárečků. Jako bonus měli možnost v tombole vyhrát zahraniční cestu do Říma včetně zpáteční letenky.

Studenti na veletrhu měli možnost pohovořit ze zástupci více než čtyřech desítkách zaměstnavatelů nemocnic, soukromých klinik, ambulancí i léčebných zařízení z České a Slovenské republiky. Získaly informace o pracovních podmínkách, zaměstnaneckých benefitů a kontakty, které mohou využít do budoucího pracovního života. Na základě pozitivních ohlasů z řad žáků splnila akce jejich očekávání.     Mgr. Věra Šertlerová

 

 Copyright © 2023 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.