foto1
Naše škola
foto1
Budova školy
foto1
Praktická výuka
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
reditel@szssumperk.cz
KontaktOlomoucký kraj ocenil zelené školy. Jsou to ty, které se věnují environmentální výchově, ekologii a ochraně životního prostředí. Mezi osm škol, které mohou po dobu tří školních let užívat titul Zelená škola Olomouckého kraje, patří i naše škola.

Slavnostní vyhlášení se uskutečnilo v úterý 14. listopadu ve Sluňákově – centru ekologických aktivit města Olomouce v Horce nad Moravou, a to v rámci krajské konference environmentálního vzdělávání, výchovy a osvěty. Konference se účastnila a ocenění převzala ředitelka školy Mgr. Zuzana Gondová a koordinátor EVVO Mgr. Helena Crhonková.

Ocenění patří i kolegům, kteří se do aktivit EVVO zapojují a v neposlední řadě našim žákům.

                Mgr. Helena Crhonková

 Copyright © 2024 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.