foto1
Naši žáci
foto1
Budova školy
foto1
Interiér školní budovy
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
gondova@szssumperk.cz
KontaktS odcházejícím kalendářním rokem jsme se na naší škole rozloučili 17. 12. 2021 taneční soutěží. Akce, která se již stala školní tradicí, se zúčastnily všechny třídy, a protože změna je život, rozhodli jsme se letos změnit formát a nechali se inspirovat soutěží Star Dance, s jejímž finále jsme se minuli o pouhý jeden den, takže se můžeme považovat za jakési předskokany. Pořadí soutěžních týmů určovala hvězdná porota složená ze zástupců vedení školy a měla co oceňovat, kromě sportovních a tanečních výkonů zaujaly netradiční choreografie a odvážné kostýmy. Se ziskem 39 bodů zvítězila třída 4. A, a tak si alespoň trochu vynahradila nekonání plesu. Nádech profesionality dodala soutěži svým předtančením žákyně 2. A Dominika Hamáčková, která se věnuje sportovnímu aerobiku. 

                                                                                                Všem třídám děkujeme za  příjemné strávený čas a přejeme nejkrásnější svátky.

 Copyright © 2022 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.