foto1
Naše škola
foto1
Budova školy
foto1
Praktická výuka
foto1
Historické nádvoří školy
foto1
Budova internátu - Vila Roberta Siegla

+420 583 213 074
reditel@szssumperk.cz
KontaktPředposlední páteční den tohoto školního roku, tedy 23. června se naše škola SZŠ a VOŠZ Šumperk zúčastnila jarního kola Přeboru škol v orientačním běhu 2022/2023, který se konal v parku U Pekárny, v okolním lese a přilehlé zástavbě. 

Tyto závody jsou dvoukolové, kdy 1.kolo proběhlo v podzimním termínu. Získané body se za obě kola sčítají, ale i jednotlivé výsledky jsou pro nás cenné. Tím spíš, že naše děvčata obsadila místa v první a druhé desítce. Naše nejlepší orientačka, Maruška Müllerová vybojovala 2.místo, a pak následovala místa 5.-12. Mužskou část reprezentovali dva chlapci, kteří vybojovali 8.a 16.místo. Jak jsme dopadli v celkovém zúčtování, doposud nevíme,  výsledky obou kol ještě nejsou známy.

Tohoto klání se mohli zúčastnit i úplní začátečníci a nás moc těší, že si orientační běh vyzkoušeli i naši žáci, a to dokonce v tak hojném počtu.

Pochvalu a gratulaci si zaslouží všichni závodníci, jelikož zdárně našli všechny kontroly a dorazili do cíle! Děkujeme i paní učitelce Ing..Lence Staňkové, která se v době mé nepřítomnosti s našimi sportovci akce zúčastnila.

                              Zpracovala Mgr. Petra KabourkováCopyright © 2024 Copyright SZŠ Šumperk, Kladská Rights Reserved.